9928 ATLANTIC BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9928 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 338cm / 133inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 4680kg |